pennquaker09
Brilliant_Rock
- Joined
- Nov 2, 2007
- Messages
- 1,943
It''s just the two of us, but we do spend about $750ish a month. I go at least once every week. I pack lunches for both of us most of the week and I like to cook dinner. We buy a lot of organic foods, fresh vegetables, fruits, wine, breads and the like. It''s important for me to eat healthy because my mothers family has a history of high blood pressure and just general unhealthy eating.